Framtiden är digital!

Varför vi är
din självklara partner

Vi på TREBIQ AB är stolta över att få vara med och bygga framtidens fibernätverk. Vi vet vikten av att bygga robusta nät som håller för framtidens hastigheter. Men något som även är viktigt är att bygga relationer som håller och därför lägger vi stor vikt vid att du som kund ska känna att vi är det ni söker.

Vi tror på att bra relationer mellan dig som kund och oss är den viktiga ingrediensen för att ett bra samarbete ska finnas. Vårat första mål är alltid att du som kund ska vara nöjd, sen råkar vi bara vara sjukt duktiga på att bygga robusta fibernät :)

Se alla våra tjänster

4 saker som
skiljer oss ifrån resten

Vårt sätt att tänka i nya banor

Vår passion för teknik

vår vilja att utvecklas hela tiden

Vår ödmjukhet och transparans

Carlos
Campos

CEO/Säljare


carlos.campos@trebiq.se Mobil: 072-5109002

Tobias
Svensson

CTO/Arbetsledare


tobbe.svensson@trebiq.se Mobil: 0702-5109001

Jimmy
Lindgren

Arbetsledare


jimmy.lindgren@trebiq.se Mobil: 072-5109045

Joakim
Hammarin

Arbetsledare


joakim.hammarin@trebiq.se Mobil: 072-5109055

Markus
Morén

Fibertekniker


markus.moren@trebiq.se Mobil: 0725-10 90 23

Linus
Wallin

Fibertekniker


linus.wallin@trebiq.se Mobil: 072-5109025

Niklas
Pettersson

Fibertekniker


niklas.pettersson@trebiq.se Mobil: 0725-109024

Emil
Johansson

Fibertekniker


emil.johansson@trebiq.se Mobil: 070-5295704

Du
-

Fibertekniker
Du är en person som ständigt söker nya utmaning och som älskar teknik. Du söker ett team att jobba med och inte ett jobb att gå till. skriv till info@trebiq.se om detta låter som något för dig.

Du
-

Arbetsledare
Du är en person som ständigt söker nya utmaning och som älskar teknik. Du söker ett team att jobba med och inte ett jobb att gå till. skriv till info@trebiq.se om detta låter som något för dig.

Se alla våra medarbetare

Referenser

Pålitligt företag!

Sofia Andersson - FTTH kund

Bra företag att ha att göra med!

Carl Svensson - FTTH kund

Mycket nöjd med kundbemötandet!

Sara Eriksson - FTTH kund