Framtiden är digital..

Varför vi är
din självklara partner

Vi på TREBIQ AB är stolta över att få vara med och bygga framtidens fibernätverk. Vi vet vikten av att bygga robusta nät som håller för framtidens hastigheter. Men något som även är viktigt är att bygga relationer som håller och därför lägger vi stor vikt vid att du som kund ska känna att vi är det ni söker.

Vi tror på att bra relationer mellan dig som kund och oss är den viktiga ingrediensen för att ett bra samarbete ska finnas. Vårat första mål är alltid att du som kund ska vara nöjd, sen råkar vi bara vara sjukt duktiga på att bygga snygga och robusta fibernät :)

4 saker som
skiljer oss ifrån resten

Vårt sätt att tänka i nya banor

Vår passion för teknik

vår vilja att utvecklas hela tiden

Vår ödmjukhet och transparans

Några av våra
certifikat och utbildingar

  • Certifierad Fibertekniker INCERT - Enligt SEK:s Kravspecifikationer
  • Terminering Fiber INCERT
  • Byggarbetsmiljösamordning BAS-P/U
  • ESA04 Tillträde till driftrum
  • Arbete på väg - Enligt Trafikverkets kravspecifikationer

#teamtrebiq

Carlos
Campos

CEO/Säljare


carlos.campos@trebiq.se Mobil: 0725-109002

Tobbe
Svensson

CTO/Arbetsledare


tobbe.svensson@trebiq.se Mobil: 0725-109001

Jimmy
Lindgren

Arbetsledare/Projektledare


jimmy.lindgren@trebiq.se Mobil: 0725-109045

Joakim
Hammarin

Arbetsledare/Projektledare


joakim.hammarin@trebiq.se Mobil: 072-5109055

Markus
Morén

Fibertekniker/Projektledare


markus.moren@trebiq.se Mobil: 0725-10 90 23

Linus
Wallin

Fibertekniker/Mark


linus.wallin@trebiq.se Mobil: 072-5109025

Emil
Johansson

Fibertekniker/Mark


emil.johansson@trebiq.se Mobil: 072-5109014

Micke
Magnusson

Fibertekniker


micke.magnusson@trebiq.se Mobil: 0725-109024

Christian
Uppgren

Fibertekniker


christian.uppgren@trebiq.se

Vill du bli en av oss?

Om dig:
Du är en person som ständigt söker nya utmaningar och som älskar teknik. Du söker ett team att jobba med och inte ett jobb att gå till. skriv till info@trebiq.se om det låter som något för dig.

Skriv till oss